Gdzie oni kuźwa mają oczy?

Gdzie oni kuźwa mają oczy?

Nie wiem, czy to jakiś durny przejaw politycznej poprawności, czy też skretynienie narodu jest aż tak wielkie, że da on sobie wcisnąć każdą bzdurę. Zwłaszcza w kwestii mody i kanonów piękna…

Przeglądam sobie mój ulubiony onet, nie raz widzę tam zachwyty nad jakimiś wychudzonymi laseczkami albo ubranymi w szmaty „celebrytami” znanymi z tego, że są z czegoś znani, ale czasem redaktorzy idą po bandzie. No bo jak można twierdzić, że córka Willisa i Moore jest seksowna? Niestety dziewczyna pechowo odziedziczyła urodę po ojcu, twarz wielkości 60” plazmy, krzywa i nieforemna. Wiem, sam urodziwy nie jestem i krytykować nie powinienem, ale błagam, nazywajmy rzeczy po imieniu.

Może i jest ona zabawna, inteligenta i utalentowana. Może talentem aktorskim przebić rodzicielski duet i proszę bardzo, szczęścia jej życzę. Ale tylko skończony debil może nazywać ją seksowną i jeszcze retorycznie pytać po kim odziedziczyła urodę. Jak na nią patrzę, to raczej została z niej wydziedziczona. Takie komentarze przypominają mi zachwyty nad upośledzonymi dziećmi, które sobie goownem twarz usmarowały, a ludzie pieją z zachwytu, że były tak mądre, że sobie tego goowna do ust i oczu nie nawpychały…

Zresztą, sami oceńcie… (zdjęcia: Onet.pl)

Gdzie oni kuźwa mają oczy?

Poziom dziennikarstwa spada jak głaz w studni...

Czekałem kilka dni od tragedii w Nicei, bo to nie był powód do śmiechu, ale teraz już mogę. Mogę wyżyć się na mediach, które jak zawsze w takiej sytuacji z tragedii potrafią zrobić farsę. Nie tylko głupimi komentarzami, wydumanymi teoriami i przerysowaną "żałobą", ale także poziomem dziennikarstwa. Przykład poniżej, nie wiem kto to pisał, ale na pewno był to jakiś stażysta po gimnazjum... Poziom onetu Nie no nie wierzyłem w to co napisali. No całe szczęście, że o tym poinformowali, bo jeszcze gotów kto pomyśleć, że do ludzi strzelało jakieś pierdolone zombi wcześniej ubite przez gliniarzy. Dzięki onetowi wiem na pewno, że strzelał zanim go zastrzelili, a potem już przestał, no bo co miał strzelać taki... dziurawy, bez sensu, wziął się położył i umarł se.

Wracamy do plucia jadem! Hejt nasz powszedni!

Wiecie, jakiś czas temu sobie postanowiłem, że Moherowo nie będzie miejscem wylewania żali i plucia jadem… od tego czasu serwis oklapł jak to i owo na starość… Chyba czas wrócić, bo czasy robią się takie, że będzie co wylewać i czym pluć w oczy dobrej zmianie.

Od wyborów szukałem wyznawcy PiS, bo jakoś tak nikt się do nich nie przyznawał, żeby w mordę nie dostać. Udało się, wreszcie znalazłem takiego, co to wierzy, że Szydło ma plan, że ta ekipa wie co robi i nie prawda, że zadłuża kraj szybciej niż Gierek. W mordę nie dałem, bo gościa mimo wszystko lubię, ale znalazł się unikat.

No dobra, a teraz jadem :) W kogo by tu… No komu… No niech będzie – kibicom. W końcu euro trwa. Dziś jeszcze ludziska pełni wiary w zwycięstwo, ale już po meczu z Niemcami dzisiejszy bohaterowie będą skończonymi patałachami… Bo tak już u nas jest, że jak jesteś na topie, to jesteś zajebisty, ale wystarczy, że raz się potkniesz i stajesz się wrogiem numer jeden. Bo każdy tylko czeka na moment, by poczuć się lepszym, by poznęcać się nad najdrobniejszą porażką… Dlatego patrzę teraz na tę tłuszczę, co sądzi, że trzyma boga nieistniejącego za nogi by za chwilę jeb*ąć o glebę i mieć pretensje do całego świata.

Ostawiam, że Polacy zaliczą porażę bo sędzia był zły, murawa zbyt mokra lub wiatr nie w tę stronę (niepotrzebne skreślić).

I żeby nie było wracamy do jady, będę opluwać, obrażać i hejtować ja przystało na małego, komunistycznego i sfrustrowanego gnojka lewaka! Wraca hejt nasz powszedni!